The Secret World Online

Polskie forum TSW

Autor Wątek: System Augmentów przystępnie wyjaśniony  (Przeczytany 883 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Brokenwing

• Wielka Mistrzyni
  • Administrator
  • Prowincjał
    • Email
System Augmentów przystępnie wyjaśniony
« dnia: 11.11.2013, 11:47:53 am »
Polecam artykuł z głównej o Issue 8, wyjaśniający o co tak naprawdę chodzi w systemie Augmentów: System Augmentów.

Wielka Mistrzyni Hermetic Order of Trinity

Offline Pclav

• Rycerz
Odp: System Augmentów przystępnie wyjaśniony
« Odpowiedź #1 dnia: 11.11.2013, 18:19:26 pm »
Przy czym solo można wykonywać w dwie osoby, duo w trzy, group to pięć osób maksymalnie.

Nie sprawdzalem, ale w teorii scenariusze solo i duo mozna wykonywac cala druzyna.
Tylko Normal i Elite maja ta mozliwosc. W Nightmare nie mozemy przyprowadzic wsparcia. Solo to naprawde solo, a duo to duo.

wobec tego będziemy musieli znaleźć drogę okrężną
FTFY

Na terenie każdej instancji znajdziemy pudło z materiałami wybuchowymi, dodatkowo z mobków wypadają również wieżyczki z amunicją oraz pomoc medyczna dla poszkodowanych.
Uwaga, czepiam sie.
Nie widzialem jeszcze dropu zadnych dopalek z mobow, wiec nie moge potwierdzic ani zaprzeczyc.
Bywa, ze w ciagu misji dostajemy zrzut nowych skrzynek, ktore moga zawierac nie tylko miny i dopalki, ale rowniez golema, ktory stara sie nam urwac nozki. Do tej pory spotkalem go tylko w Castle, ale pojawia sie dosyc czesto.

Należy pamiętać, że Gear Manager niestety nie zapamiętuje naszych Augmentów, wobec tego za każdym razem przy zmianie buildu, musimy je przydzielić "ręcznie"
Mi tez nie laduje augow. Nie mialem czasu sprawdzic, ale podobno jest to bug powiazany z modami. Przeladuj wszystkie mody, ew usun Fixed Gear Manager i powinno zapamietywac i ladowac augi.

Dodalbym jeszcze, ze kazdy augment jest niezalezny i niepowiazany z innymi z tej samej kategorii. Czyli, ze nie musisz wykupywac zielonych augow-skilli, by byc w stanie kupic niebieskie lub fioletowe. Kilkoro ludzi zadawalo mi to pytanie.

Dobry artykul :)
[Group] [Livewirez]: lol, in his face :D
[Group] [Sonin]: lol, seen the MT done with no healer, and no DPS but never no tank XD

Offline Macior

• Adept Hermetic Order of Trinity
  • Czeladnik
  • Lux ex Tenebris
« Odpowiedź #2 dnia: 12.11.2013, 20:26:02 pm »
Dodatkowo wczorajszego dnia gdy robiłem scenariusze solo to ze skrzynek wyleciały mi dwa zielone augmenty.
Wędruj sam jeden, jakby słoń po lesie, nie czyniąc zła, niewiele pragnień mając.

Offline Brokenwing

• Wielka Mistrzyni
  • Administrator
  • Prowincjał
    • Email
« Odpowiedź #3 dnia: 13.11.2013, 02:01:37 am »
Dzięki Pclav, poprawię :)

Dopałki z mobów mi wypadły. Golem dzisiaj wypadł nam na Hotelu Elite Grupowym plus 1 zielony Rezonator ze skrzynki. Ona się zdecydowanie losowo pojawia po ostatnim bossie, dlatego przed wyjściem z instancji trzeba dobrze poczyścić teren.

Wielka Mistrzyni Hermetic Order of Trinity